19 вересня 2020 року розпочались тактичні навчання 196-го Новокаховського батальйону 124-ї Херсонської бригади територіальної оборони.

  В урочистостях з нагоди старту навчань взяли участь міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, Новокаховський військовий комісар підполковник Дмитро Самойлов, члени міської громадської організації ветеранів АТО/ООС «Біла стріла», настоятель храму Святого Миколая ПЦУ отець Миколай, юні учасники Новокаховського військово-патріотичного клубу «Джура десант».

 

Про це повідомляє Online НК 

 

  По-солдатськи небагатослівним був командир 196 батальйону 124 окремої бригади тероборони Херсонщини Віктор Недашківський. Він пригадав історію. Кілька днів тому, коли тільки розгортався табір, до нього підійшла маленька дівчинка і сказала «Дякую». Командир побажав всім учасникам зборів почути це, здавалося б, просте, але таке щире слово!

 

  Як повідомляє прес-служба міністерства оборони України, під час проведення стратегічних навчань «Об’єднанні зусилля 2020» за участю сил і засобів країн-членів НАТО і країн-партнерів, планується розгорнути всю систему територіальної оборони від стратегічного до тактичного рівня та командно-спостережного пункту включно. Також планується розгорнути майже у всіх областях України штаби зон територіальної оборони та штаби районів ТрО на чолі з головами обласних державних адміністрацій та головами районних адміністрацій.

 

  Головне завдання навчань – відпрацювати та перевірити всю систему управління територіальної оборони Збройних Сил України. Виявити слабкі та сильні місця. Планується долучити до відпрацювання практичних дій близько 7000 резервістів. Вони будуть виконувати завдання спільно з іншими складовими сектора безпеки оборони. Також буде перевірена взаємодія штабів зон територіальної оборони з бригадами ТрО. Голови обласних адміністрацій виступатимуть у ролі керівників штабів зон ТрО. А бригади, що будуть залучені спільно з підрозділами поліції та Національної гвардії, будуть комплексно відпрацьовувати поставлені завдання, щоб досягти оперативної взаємодії і сумісності для виконання завдань.

 

  Отець Миколай благословив воїнів на святу справу захисту своєї Вітчизни.