12 квітня 2020 року, не зважаючи на велике християнське свято – Вербну неділю, рашисти тричі обстріляли позиції Об’єднаних сил

Вночі з ручних протитанкових гранатометів та кулеметів великого калібру гібридні збройні формування Російської Федерації обстріляли наші позиції поблизу села Тарамчук на Донеччині, а зранку — поблизу села Кримське, Водяне.

Внаслідок обстрілів 12 квітня один захисник України загинув, ще один воїн був поранений.

13 квітня збройні формування Російської Федерації вогневої активності не проявляли.

Про це повідомляє Командування Об’єднаних Сил.

На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей проросійській бандитський режим продовжує поширювати неправдиву інформацію з метою дискредитації Об’єднаних сил.

Намагаючись перекласти відповідальність за свої злочини на українську владу, окупанти через власні інформаційно-пропагандистські ресурси поширюють сфабриковані повідомлення, достовірність яких перевірити неможливо. Прикриваючись карантинними заходами, вже тривалий час рашисти не пропускають через КПВВ представників моніторингової Місії ОБСЄ, що унеможливлює отримання об’єктивної інформації про ситуацію на непідконтрольній уряду України території. Користуючись ситуацією, що склалася російські маріонеткові пропагандисти звинуватили військовослужбовців Об’єднаних Сил у буцімто причетності до загибелі та поранення мирних мешканців одного із населених пунктів тимчасово окупованої частини Донеччини. Схоже, що за навою «мирні мешканці» російські пропагандисти намагаються замаскувати реальні бойові втрати своїх гібридно-терористичних сил, бо це повністю вписується в російську концепцію «громадянської війни Наукраїні».

Подібні маніпуляції інформацією для кремлівських пропагандистів є традиційними. Вдаючись до дезінформації, вони намагаються відвернути увагу місцевого населення від стрімкого погіршення соціально-економічної, епідеміологічної та криміногенної ситуації на окупованих ними територіях України.

11 квітня через контрольні пункти в’їзду-виїзду на територію України в’їхали три особи. У зворотному напрямку лінію зіткнення перетнула одна особа.