11 ветеранів АТО/ООС з інвалідністю та члени родин загиблих героїв з Дніпропетровщини цього року отримають грошову компенсацію на придбання житла

13,7 млн грн на придбання житла ветеранам АТО/ООС Дніпропетровщини держава виділила субвенцію у 13,7 млн. грн.

Про це повідомила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Олена Кришень.

—Щороку держава виділяє кошти, щоб допомогти придбати житло атовцям з інвалідністю І та ІІ груп та членам родин загиблих бійців, — зазначила Олена Кришень. —Все відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України. Після надходження грошей на спеціальний рахунок пільговики мають рік на вибір житла. Варіанти майбутньої оселі можна розглядати в будь-якому населеному пункті України.

Право на отримання грошової компенсації на придбання житла відповідно до Постанови Кабміну № 719 від 19.10.2016 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» мають члени сімей загиблих учасників АТО/ООС та особи з інвалідністю I та II груп, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, зазнаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

Як отримати грошову компенсацію на придбання житла можна ознайомитися перейшовши за посиланням:

Забезпечення житлом