28.09.19 р. відбулася зустріч робочої групи із земельних питань Ради Ветеранів при Міністерстві ветеранів України з головою комітету ВР з питань аграрної та земельної політики Сольським М.Т.
Під час зустрічі були обговорені найбільш гострі для учасників війни на Сході питання у площині земельної реформи, пропонуємої найближчим часом урядом держави та ВР України.
Мова йде про гарантоване забезпечення земельними ділянками ОСГ учасників АТО/ООС в межах програми безоплатної приватизації в умовах реформування державної політики в сфері обігу землі сільськогосподарського призначення – те, що зараз непокоїть десятки тисяч воїнів-захисників України, які і досі не мали можливості скористатися цім, гарантованим законом “Про статус ветеранів” та Земельним Кодексом України, правом.
Також предметом обговорення була можливість створення програм державної допомоги для створення та праці дрібних сільськогосподарських ветеранських підприємств – у вигляді як передбачених законами відповідних пільг у оподаткуванні, так і наданням безвідсоткових кредитів (чи з належною частковою компенсацією).
На протязі найближчого часу робочою групою з земельних питань Ради Ветеранів буде зібрана детальна інформація про стан забезпечення земельними ділянками учасників АТО/ООС у областях, у свою чергу відповідні державні служби повинні будуть надати інформацію про перспективи надання землі для них із земель запасу, земель державних установ та земель постійного користування.
Наприкінці представники обєднань учасників АТО/ООС наголосили на недопустимість надання в рамках земельної реформи можливості придбання землі сільськогосподарського призначення іноземцями – бенефіціарами юридичних осіб, резидентів України.

Please follow and like us:

Відео

💙💛 Мрії про Україну – 2019
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами