Журналісти повідомляють про смерть Людмили Янукович

У соцмережах повідомляють про смерть дружини Віктора Януковича – Людмили. Людмила Янукович – перша леді президента-втікача, авторка розтягнутих на цитати виступів. Вона повідомляла, що “апельсинки” на Майдані “наколоті”, а чоловікові говорила – “Батя, я стараюся”.

 

Про смерть Людмили Янукович написав український політтехнолог, продюсер, блогер, кандидат на пост президента України у 2019 році Володимир Петров.

 

“Людмила Янукович померла годину тому. Завжди шкодував цю, по суті, незлобну просту донецьку бабу, у якої в житті склалося все надто добре для того, щоб спокійно вивозити все, що на неї впало”, — написав Володимир Петров у своєму телеграм-каналі ввечері 23 січня о 21:49.

 

Читайте також:

 

Опубліковано аудіозапис інтерв’ю з членом Української центральної ради

 

 

Трохи пізніше пост про смерть Людмили Янукович написала блогер та публіцист Катерина Золотарьова (Катерина Бінодівна).

 

“Кажуть, не стало Людмили Янукович. Не знаю точно, чи це правда, але якщо так, то особисто мені її шкода. Проста українська жінка, донеччанка, мати та дружина. “Батя, я стараюся” — ось у цьому вся вона. Нехитра і незлобна. Що поховала зовсім ще молодого і дуже улюбленого сина. Нещасна та змучена. Відкинута і віддана своїм невірним чоловіком і стала на рівному місці ворогом для своєї ж країни через його дурість та безглуздість. Нехай знайде там такий довгоочікуваний спокій” — написала вона у своєму телеграм-каналі о 22:15.

 

Нагадаємо: