Журналіст опублікував карту із ситуацією в Сєвєродонецьку

  Американський військовий журналіст Чак Пфаррер публікує карту із ситуацією у Сєвєродонецьку. На ній показано, що російські окупанти зараз контролюють приблизно дві третини міста.

 

Россия контролирует две трети Северодонецка

  Автор стверджує, що українські сили просуваються до об’їзної дороги P-66 біля сєверодонецької промзони. Ця дорога поділяє російські сили у Сєвєродонецьку та сусідній Воєводівці.

 

  Також, за його даними, фронт у місті проходить центральною вулицею Богдана Ліщини, є просування ЗСУ на схід від неї. Джерела інформації Пфаррера невідомі. Але наведені ним дані в загальних рисах співпадають із інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ. Єдине, що із впевненістю можна сказати – у місті тривають запеклі бої.

 

  В окупованих районах Сєвєродонецька, в місцях, де можна набрати питної води, деякі місцеві жителі “на камеру” демонструють неприховану радість від приходу до міста “руZкаво міра”. Це схоже на те, як деякі мешканці Маріуполя теж чекали “визволителів”. 

 

https://t.me/Nova_info/2311

  Але найгірше, схоже, нас чекає попереду. Коли ЗСУ виженуть російських загарбників, всі ті, хто зараз радо вітає російських загарбників на купоаних територіях України, знову “перетворяться” на громадян України із правом “обирати та бути обраним”… І продовжать “страждати під ненависним ярмом”.