Зеленський у Харкові передав військовим танки та бронетранспортери

На день відзначення тридцятиріччя з дня створення Збройних сил України, президент Володимир Зеленський  прибув із робочою поїздкою на схід України. Він відвідував позиції підрозділів залучених у проведенні Операції об’єднаних сил у Донецькій області. Там він вручав нагороди військовим та оглянув штабну позицію однієї з бригад на лінії фронту. 

 

Після відвідання лінії розмежування, Володимир Зеленський із незначним запізненням прибув на площу Свободи у Харкові, де взяв участь в урочистих заходах з нагоди 30-річча ЗСУ. Голова держави виступив із промовою, у якій наголосив на цінності ЗСУ та їх роль у збереженні суверенітету України. 

 

 

“30 років тому ми відновили незалежність України. 30 років тому народилися сили, покликані її захищати. Це Збройні Сили України. Сьогодні їхній день. Сьогодні їхнє професійне свято. Сьогодні 30-та річниця з дня створення Збройних Сил України! Від щирого серця та від імені України я вітаю вас і нас із цим великим днем”, – наголосив Зеленський. 

 

 

Для проведення заходів були залучені понад 200 військовослужбовців ЗСУ. Було залучено особовий склад  92-ї окремої механізованої бригади  ім. Івана Сірка, а також офіцери та курсанти Харківського національного університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба та  курсанти Військового інституту танкових військ. 

 

 

Разом з тим, у ході урочистостей президент України передав військовим броньовану техніку та танки. 92-го окрема механізована бригада  ім. Івана Сірка отримала три танки Т-64БВ та 10 БТР-4Е. Ще  10 бронемашин “Козак-2М1” виробництва вітчизняного НВО “Практика” отримав  3-й окремий полк спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго. 

 

 

 

Нагадуємо: