Завершився перший день роботи міжнародного саміту G20

G20-балі-індонезія-15-16-11-2022

  В перший день перед учасниками саміту G20 в онлайн-режимі виступив президент України Володимир Зеленський. Він озвучив умови миру: росія має поважати територіальну цілісність України, вивести війська з української території та фінансово відшкодувати за завдану шкоду.


  Після виступу президента України на саміті G20 взяв слово керівник мзс рфії лавров, який знову щось почав лепетати про якихось “нацистів” в Україні та «русофобську» позицію Києва. Він також сказав, що росія не відмовляється від переговорів з Україною, але вважає вимоги України неадекватними.


  В другій половині дня, як відповідь на мирні ініціативи Зеленського на саміті G20, москва завдала масованого ракетного удару по енергетичній інфраструктурі України.


  У зв’язку з цим радник голови ОП Михайло Подоляк у Твіттері написав:
“Нагадаю пану Лаврову: це Рф вторглася до України. Це Рф обстрілює наші міста ракетами й чинить геноцид, знищуючи енергетичну інфраструктуру. Але «конфлікт» нібито «затягує Україна»? Саме через публічну маніпуляцію Лаврова та неготовність перестати вбивати – ця війна досі триває”.


  Секретар РНБО Олексій Данилов заявив:

“росії не варто втрачати час. Чим довше кремль саботуватиме 10 умов миру Президента Зеленського, тим катастрофічніша ситуація для кремля і жорсткіша позиція України. Мирний план Президента Зеленського буде виконаний в повному обсязі й з дотриманням графіку”.

 

Заставка НАГАДУЄМО