Протягом січня-лютого 2021 року експертна група  з національно-патріотичного виховання Мінветеранів провела цикл з 12 навчальних вебінарів для захисників, які  увійдуть до складу суддівської колегії з оцінювання підсумкових етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у старшій віковій групі.

 

 70 ветеранів-учасників проєкту пройшли теоретичний курс з усіх видів підсумкових етапів гри (конкурсів), в результаті чого 40 з них зможуть отримати суддівські категорії.

 

 Під час завершального  вебінару заступник Міністра у справах ветеранів Олександра Терещенка подякував тим, хто долучилися до національно-патріотичного виховання дітей та молоді, одного з основних  напрямків роботи в Мінветеранів.

 

– У цей важкий  для країни період, коли ми  продовжуємо відстоювати свої території, свою незалежність і свободу, важливим є спілкування захисників України з дітьми. Саме їх власний приклад і досвід,  патріотична позиція та любов до України –  найпереконливіший аргумент для підростаючого покоління. Тому  ми будемо залучати ветеранів  до військово-патріотичної роботи та об’єднувати зусилля і спільно розвивати систему національно-патріотичного виховання в Україні», – зазначив Олександр Терещенко.

 

 Заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко та директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді Сергій Неділько підписали меморандум про співпрацю.

 

 Співорганізаторами проєкту з підготовки до суддівства змагань «Військовий терен – Джура Оборонець» виступили Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді, а також громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій».

 

Переглянути всі вебінари можна за посиланнямhttps://bit.ly/3uhMif9

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial