Закриття Зернового Коридору може спричинити голод у ряді країн Африки та Азії

  Термін дії угоди про експорт українського зерна спливає 17 липня 2023 року. За 11 місяців роботи “зернового коридору” українські аграрії змогли експортувати мільйони тон зерна.

  Кабінет міністрів України працює над розробкою альтернативних заходів для продовження експорту аграрної продукції у разі припинення роботи зернового коридору. У державному бюджеті цього року передбачено 20 мільярдів грн. на страхування суден із українським зерном, які будуть готові продовжувати роботу у разі відсутності “зернового коридору”.

  путін прокоментував можливість продовження зернової угоди і заявив, що рфія згодна відновити угоду, тільки якщо всі умови кремля будуть виконані. Одночасно рашисти знову обстріляли острів Зміїний. Це максимально дурна ідея з військової точки зору, бо там немає жодної одиниці техніки. Але так росія намагається продемонструвати, що вона дуууже не хоче, щоб “зерновий коридор” працював і у такий спосіб передає привіт Ердогану.

  Щоб продовжити зернову угоду Генеральний секретар ООН запропонував путіну можливість підключення російського банку до системи SWIFT, пише видання Reuters. Антоніу Гутерріш (на фото) готовий надати можливість рф для підключення дочірньої компанії Россільгоспбанку до SWIFT, тільки щоб рашисти погодились на продовження “зернової угоди” на кілька місяців.

   Reuters повідомляє, що росія дуже хоче підключити назад “дочку” Россельхозбанка до системи SWIFT. І Євросоюз може піти на це, щоб продовжити зернову угоду. Цей банк належить патрушеву-молодшему.

  Варто нагадати, що основні ринки, які потребують найбільше української продукції, це ринки Африки, Азії та Близького Сходу. Через затримку внасліок припинення “зернової угоди” там можуть стикнутись із проблемою голода.

НАГАДУЄМО:

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) не запросить рф та білорусь до участі в Олімпіаді-2024