Загинув миколаївський кіборг Сергій Гуссіді

  «Я хочу, щоб наші діти могли розмовляти українською мовою в українському Миколаєві!», – говорив миколаївський кіборг Сергій під час інтерв’ю нашому виданню.


   Ми спілкувалися з ним напередодні місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Тоді кіборг балотувався до Миколаївської міської ради. Хотів стати депутатом, щоб впливати на вектор молодіжної політики у регіоні, створити дієві програми для патріотичного виховання молоді у регіоні.

 

   Сергій Гуссіді загинув ввечері 16 травня поблизу Вугледара Донецької області від осколкового поранення. Він пішов у засвіти, але не припинив свою боротьбу за волю та незалежність України. Її продовжать його учні.


  Викладаючи у школі «Захист Вітчизни», він робив це так, щоб діти росли патріотами своєї країни, знали її історію і могли, за потреби, коли прийде час, стати на її захист.


  Разом з ветеранами-однодумцями вони пропонували дітям сучасну цікаву альтернативу існуючим ще з радянських часів масовим заходам, як то, покладання квітів на 9 травня чи незрозумілі польові збори «для галочки». Проводили вишколи з таборуванням, марш-кидки, тематичні фестивалі, козацькі змагання.

 

   Зі смертю Сергія Гуссіді багато втратила й ветеранська спільнота. Він тривалий час очолював громадську організацію «Асоціація інвалідів-ветеранів АТО». Допомагав побратимам і ділом, і словом. Він був «людиною-посмішкою» – так називали його побратими за його оптимізм.


  Він вижив у найпекельніших боях за Донецький аеропорт, але цього разу янгол-охоронець забрав його на небо.

 

Спочивай з миром, воїне!

 

“НОВА: новини ветеранів АТО/ООС”