За минулу добу в Україні зафіксовано 393 нові випадки захворювання на COVID-19

На дев’яту годину ранку  30 травня всього зафіксовано 23204 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з яких: 696 летальних, 9311 пацієнтів одужало. На COVID-19 в Україні захворіло 1 693 дитини та 4 411 медпрацівників.

Про це повідомляє ЦГЗ.

 

Адаптивний карантин під час епідемії коронавірусу – це ноу-хау України. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”, передає УНН.

За його словами, такий вид карантину ніхто і ніде не використовував.

Адаптивний карантин в Україні був введений з 22 травня до 22 червня.

Кількість випадків інфікування коронавірусом в усьому світі станом на ранок 29 травня перевищила 5.909.000. На планеті близько 200 країн і територій, де виявили вірус. Україна у цьому списку посідає 36 місце.

Зграя мавп в Індії напала на лаборанта біля Медичного коледжу Меерут в Делі, Індія і втекла з партією зразків коронавірусу.

За даними місцевих ЗМІ, тварини пізніше відібрали у трьох пацієнтів тестові зразки COVID-19 і зникли. “Таймс оф Індія” повідомила, що одна з мавп була пізніше помічена на дереві, пережовуючи один з наборів для збору зразків.

В індійських містах і селах мавпи не можуть знайти собі їжу через карантин, введеного для стримування поширення коронавірусу.