Минулої доби окупаційні збройні формування Російської Федерації тричі обстріляли позиції ЗСУ, тим самим порушивши домовленості, що вступили в дію 27 липня 2020 року.

 

Позиції Об’єднаних сил двічі були обстріляні неподалік населеного пункту Водяне. Російські окупанти вели вогонь із підствольного гранатомета та стрілецької зброї, а у вечірній час здійснили дистанційне мінування позицій наших захисників мінами ПОМ-2, встановлення який відбувається за допомогою РПГ.

 

Біля Мар’їнки рашисти гатили по нашим захисникам із автоматичного станкового гранатомету та трохи «неприцільно» постріляли по нашим захисникам зі стрілецької зброї.

 

Сьогодні з ранку, 17 жовтня 2020 року, на фронті порушень режиму припинення вогню не зафіксовано: режим «тиша» поки що дотримується в повному обсязі.

 

Бойових втрат і поранень серед українських захисників не було, – повідомляє персслужба Об’єднаних сил.

 

На ворожі вогневі провокації українські військовослужбовці зброю у відповідь не застосовували, бо дотримуються домовленостей, досягнутих 22 липня 2020 року під час перемовин ТКГ, українську сторону на яких очолював екс-президент Кучма Л.Д.

 

Російські окупаційні війська на території Донбасу продовжують нарощувати боєздатність, триває переозброєння танкових підрозділів. Про це повідомляє речник Міністерства оборони України з посиланням на Головне управління розвідки.

 

“Триває переозброєння танкових підрозділів. Замість танків Т-64, які вичерпали ресурс експлуатації, з території РФ залізничним транспортом завозяться танки Т-72Б”, – йдеться у повідомленні.

 

Розвідка зазначає, Збройні сили РФ продовжують нарощування боєздатності першого та другого армійських корпусів на території Донбасу.

 

“Вилучені окупантами з танкових підрозділів танки Т-64 розміщуватимуться на спеціальних майданчиках для демонстрації у такий спосіб виконання Мінських домовленостей про відведення важкої техніки від лінії зіткнення”, – підкреслили у розвідці.

 

 

 

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: таємні схеми міської влади
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial