Як мужні руки бійців АТО прифронтовій школі допомагають

120688

На Луганщині військові не лише утримують лінію оборони, а й допомагають цивільним

На кілька годин вони озброїлися будівельними інструментами та завітали до Врубівської школи – узялися обладнати зону відпочинку на шкільному подвір’ї. Крім того, у вільний від бойових завдань час вони влаштовують спортивні змагання, проводять заняття з мінної безпеки, передає НОВА.НЕТ з посиланням на “5 канал”.

“У мене також діти є! І я би хотів, щоб і вони були щасливі, і ці дітки. Над нами світить одне сонце. Одним повітрям дихаємо!” – каже військовий Мирон.

Школярі теж не стоять осторонь. “Тут колектив жіночій, чоловіків немає. Треба якийсь такий ремонт зробити. Звичайно, можемо ми. Для того ми на Донбас і прийшли, щоб провести великий ремонт, і маленький. Це дуже хороша акція. Показує, що схід і захід разом”, – зазначає боєць Юрій.

Директор Врубівської школи згадує, коли три роки тому військові вперше прибули у село, діти ставилися до них з острахом.

“Було відчуття страху, тим більше – обстріли постійні. А зараз вже немає! Уже навпаки, вони із задоволенням йдуть на спілкування з військовими”, – розповідає Олена Ярина, директор Врубівської загальноосвітньої школи.

Місцеві школярі радіють перемир’ю. За три роки бойових дій село декілька разів обстрілювалося з артилерії. Востаннє, згадує 11-річний Ярослав, торік. Сам хлопчик мріє про мирну Україну.

“Ми ховалися того року. Дуже сильно стріляли влітку. І ми дуже боялися. Хочеться, щоб уже не стріляли, і була тут свобода в Україні, і все було добре, і мирно”, – каже Ярослав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *