Виявилось, що відомого «сєпара» у СРСР судили за… створення нацистської організації

 Терорист «ЛНР» Сергій Конопліцький, що отримав позивний «Маніяк», виявився… радянським нацистом. Український історик Едуард Андрущенко знайшов інформацію про його складне минуле в архівах КГБ.

 У одному зі звітів радянської спецслужби зазначається, що в квітні 1985 року у тодішньому Луганську існувало угрупування (12 осіб у віці від 15 до 20 років), яке, наслідуючи гестапівців, садистськи знущалися над однолітками та інсценували повішення партизанок 3ої Космодем’янської та  Любові Шевцової. Окрім цього, згідно зі звітом, підлітки ґвалтували дівчат, які брали участь в збіговиськах.

 

Читайте також:

Прикордонник ЗСУ вибачився за те, що назвав українських військових свинями

.

 Далі у зведенні спливає і інформація про самого Конопліцького… «Організатор цього групування Коноплицький С.С., 1966 року народження … примушував своїх спільників називати його «штандартенфюрером СС». Конопліцький і сім інших учасників групування заарештовані за вчинення ними злочинів, передбачених ст.ст.117 і 206 КК УРСР (згвалтування, хуліганство)» – зазначається у звіті.

 

Читайте також:

ЗМІ: нардеп і кандидат у мери Києва від «Слуги народу» Верещук у 2015-ому їздила в Москву

.

 Проте його минуле навряд чи цікавить когось, адже «Маніяк» встиг вчинити безліч інших злочинів Щодо нього уже 30.12.2014 так званою «генпрокуратурою «НВФ ЛНР» було порушено кримінальну справу за фактами незаконного позбавлення волі двох і більше осіб, тортур, вбивств, викрадень мирних громадян, вимагання та розбою.

 За інформацією на сайті Миротворець, він бив людей молотком і пластиковими трубами.

 

Нагадуємо:

У Міноборони розповіли, скільки солдат загинуло на фронті за час війни