Виявляється, Путін – майже “голуб миру”!

Маловідомий, навіть, у «вузьких колах» письменник Сергій Комков, висунув на Нобелівську премію миру Президента Росії Володимира Путіна.

 

Він просить нагородити російського президента за надання гуманітарної допомоги 27 країнам в боротьбі з коронавірусом і “внесення поправки про Бога до Конституції Росії”.

 

Проте, що  заявку до Нобелівського комітету направив письменник Сергій Комков стало відомо сьогодні, 24 вересня 2020 року. «Письменник» написав про це на своїй сторінці в Facebook. Він стверджує, що «Заявку» подав 10 вересня 2020 року. На його думку, це  буде тестом на громадянську активність і зрілість для Нобелівського комітету миру.

 

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков в бесіді з журналістами в четвер заявив, що Кремль не висував президента РФ Володимира Путіна на здобуття Нобелівської премії миру.

 

“Ви ж знаєте, що абсолютно різні люди висуваються на цю премію, і ця ініціатива тих, хто виступає з такою пропозицією. В даному випадку це письменник”, – скромно прокоментував представник Кремля відповідну заявку.

 

Схоже , що така «несподівана ініціатива знизу» – це реакція Кремля на присудження Путіну минулого четверга Шнобелівської премії.

 

Як раз тиждень тому пройшла 30-та церемонія оголошення імен володарів Шнобелівської премії, яка присуджується за нестандартні ідеї і абсурдні наукові досягнення.

 

Як повідомив засновник премії Марк Абрахамс, редактор “Анналів неймовірних досліджень”, нагорода в області медичної освіти присуджена лідерам Бразилії, Великої Британії, Індії, Мексики, Білорусі, США, Туреччини, Росії і Туркменістану “за використання пандемії коронавірусу для того, щоб навчити світ того, що політики можуть сильніше впливати на життя і смерть, ніж вчені і лікарі”.

 

З 1999 року Шнобелівська премія, яку часто називають також Антинобелівською, вручається в 10 областях, частина номінацій збігається з Нобелівськими, що решта започатковуються щороку окремо. Нагороди переможці зазвичай отримують з рук нобелівських лауреатів різних років.

 

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков не став коментувати присудження  Володимиру Путіну, жартівливої Шнобелівської премії (Ig Nobel Prize), заявивши, що він про неї нічого не знає, – повідомило російське федеральне агентство ТАСС.

 

Схоже, це так образило Президента Росії Володимира Путіна, що за тиждень «знайшовся» такий собі “російський письменник” Сергій Комков…