Вибори в Україні наступного року мають відбутися, навіть в умовах війни, – сенатор США Ліндсі Грем

Вчора в Києві під час прес-конференції американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем звернувся до президента Володимира Зеленського з вимогою провести в Україні вибори в 2024 році не зважаючи на війну і за будь-яких розкладів на фронті.

   енатор добре розуміє, що наступного року війна не закінчиться і в одній своїй промові “запакував” разом допомогу Україні зброєю, необхідність проведення демократичних виборів та подолання української корупції.

  “Моє сьогоднішнє послання до президента: я вражений тим, що зробили ви та ваша країна, чоловіки та жінки. Ми продовжимо боротися, щоб вам надходила зброя, щоб ви могли виграти війну, яку ми не можемо дозволити собі програти. Але ви маєте також робити дві справи одночасно. Наступного року в Україні мають відбутися вибори”, – сказав сенатор США від Республіканської партії Ліндсі Грем на пресконференції в Києві.

  “Україні час зробити наступний крок у становленні демократії, а саме – провести вибори в 2024 році”, – зазначив американський сенатор Ліндсі Грем.

   «Якщо все буде йти так, як прогнозується: кінець року-початок весни 2024-го кульмінація на фронті, літо — перепис населення і уточнення у реєстрі виборців, тоді власне вибори ймовірні в жовтні наступного року», — говорить один з нардепів і додає, що є “драфт рішення” про повернення блоків політичних партій з підвищенням прохідного бар’єру з 5% до 7%.

   Росія не може перемогти Україну військовим шляхом. У неї є план В, заявив Олексій Данілов. “Російська Федерація перемогти нас військовим шляхом не може. Тому у неї є план В. Це через внутрішню дестабілізацію спробувати похитати нашу країну”, – сказав секретар РНБО. Данілов зазначив, що українцям слід бути пильними та не допустити подій, на які розраховує Росія за рахунок тих медіа-колаборантів, яких останнім часом фіксують все більше і більше.

 Але вибори до парламенту і президента плануються на осінь 2024 року, повідомили поінформовані джерела у фракції «Слуга народу».

НАГАДУЄМО:

Російські окупанти вдосконалили систему фальсифікації виборів, – Генштаб ЗСУ