Втрати російських окупантів на початок травня 2022 року складають понад 42000 загиблих

  Пресслужба Генерального штабу ЗСУ повідомляє про те, що втрати російських окупантів продовжують невпинно зростати. Але дані Генштабу ЗСУ майже вдвічі менші за ті, які містяться у звіті, підготованому для Путіна.

 

Втрати російських окупантів за даним Генштабу ЗСУ

  Варто зазначити, що за даними МО РФ втрати особового складу значно більші, ніж ті, про які повідомляє Генштаб ЗСУ.  У доповіді, яку підготували для Путіна, втрати російських військ за 2 місяці війни  (ВБИТИМИ) склали 26376 осіб. 

 

 До цих втрат потрібно додати втрати російських ПВК, які беруть участь у бойових діях на території України. На 01 квітня 2022 року загинуло 7869 російських “найманців”.  

 

  Втрати “ополченців” та “нарядної міліції”  маріонеткових ЛНР/ДНР взагалі ніхто не підраховує. Але на сьогоднішній там загинуло понад 7500, сім’ї яких знаходяться у черзі на компенсації, в середньому по 19000 (дев’ятнадцять тисяч) рублів за загиблого.

 

  У підсумку виходить, що сумарні втрати рашистів, за даними Кремля, вже склали понад 42.000.

 

  На початку конфлікту Москва задіяла понад 120 батальйонних тактичних груп, що становить приблизно 65% її наземної бойової чисельності військ РФії. На даний момент, скоріше за все, понад чверть цих частин повністю або частково “виведено з ладу”. Деякі з найелітніших частин Росії, у тому числі Повітряно-десантні війська, понесли дуже значні втрати. Для їхнього відновлення знадобляться роки, вважає розвідка Великобританії.


  Після завдання ЗСУ ударів по острову Зміїний рашисти десантними швидкісними катерами типу “Раптор” намагалися встановити зв’язок зі своїми військовими, які залишаються на острові. Сьогодні на світанку біля острова наші захисники за допомогою «Байрактар» потопили 2 російські катери типу «Раптор», повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

 

Втрати російських окупантів 2-х катерів “Раптор” біля острову Зміїний