Втрати рашистів за перший тиждень 2023 року

  За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ тільки за перший тиждень 2023 року 10 тисяч рашистів перетворились на “хороших росіян”. 

  Водночас людські втрати України теж досить значні і їх точно порахувати можна буде тільки після війни. Ми не знаємо точно скільки людей загинуло в Маріуполі, Волновасі, Рубіжному, Лисичанську. Ми не знаємо скільки закатовано рашистами українських патріотів в населених пунктах на окупованій території. 

  У Мінреінтеграції повідомили про майже 300 тисяч звернень про зникнення людей, полон або депортацію. “Україна не афішує, скільки зі зниклих — військові чи цивільні, але цифри величезні та неперетравні” – повідомив надзвичайний та повноважний посол України у Великій Британії Вадим Пристайко в інтерв’ю Newsweek.

  «Ми на війні вже майже рік. Ми втрачаємо людей праворуч і ліворуч. Ми не афішуємо, скільки з зниклих — військові чи цивільні, але ви можете собі уявити, що цифри величезні, неперетравні. А міста, деякі з них повністю зруйновані», – сказав Прістайко.

  У грудні 2022 року радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк повідомляв, що за час повномасштабної війни втрати української армії склали до 13 тисяч військових. В свою чергу заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що кількість загиблих українських військових буде названа лише після завершення війни.

НАГАДУЄМО:

 

Часопис війни: 218 доба