Влад Сорд зізнався на відео що говорив неправду про події в Іловайську (ВІДЕО)

Ветерани боїв за Іловайськ завітали до підозрюваного у вчиненні хуліганських дій під Офісом Президента Влада Сорда (спр. ім. Владислав Стафійчук). Раніше у коментараях Влад Сорд розповідав про них як про загиблих під Іловайськом.

 

 Як повідомив у себе на сторінці в Фейсбук ветеран Правого сектору Андрій Шкіпер, “після конструктивного діалогу він (Влад Сорд) визнав, що був не правий і просто заплутався”. 

 

 

Шкіпер із побратимами Шаманом і То То

 

 

“Після сьогоднішнього (мирного і конструктивного діалогу) ми з’ясували, що в групі Тезки Влада не було і в складі цієї групи в Іловайськ він не заходив! Так само він спростував інформацію з приводу мене і мародерства”, – йдеться у повідомленні. 

 

Також Андрій Шкіпер вважає, що Влад Сорд зробив мужній вчинок і цілковито визнав свою провину, а також попросив вибачення у побратимів. 

 

“Хочу наголосити, що ми не намагаємося принизити заслуги Влада перед Батьківщиною і заперечити його перебування в АТО, бо він дійсно воював. Все, чого ми хотіли, – це розставити людей, події та вчинки на свої місця”, – додав Шкіпер.

 

Також Сорд пообіцяв написати публікацію, яка буде підтвердженням усього описаного вище.

 

30 березня працівники Національної поліції склали адміністративний протокол та вилучили у Влада Сорда орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Правоохоронці повідомляють, що ними була проведена перевірка, під час якої вони отримали інформацію про те, що вказаний громадянин державними нагородами не нагороджувався. 

 

Нагадуємо