Військові США збили неподалік Аляски невідомий безпілотний об’єкт

  У Пентагоні заявили, що американські військові пілоти збили неподалік Аляски “невідомий безпілотний об’єкт”, інформує The New York Times. Офіційний представник США заявив, що “уряд не знає, хто власник об’єкта та хто його відправив”.

  За словами офіційних представників США, у п’ятницю за наказом президента Джо Байдена військові збили “невідомий об’єкт” над Аляскою. Представник Білого дому Джон Кірбі, підтвердив це на пресконференції.

  Також представники США підкреслили, що не можуть відразу підтвердити, чи був об’єкт простою “повітряною кулею”, яка летіла “на потенційно загрозливій висоті для цивільних літаків”. Кірбі повідомив, що Байден наказав збити невідомий об’єкт неподалік Аляски “через велику обережність”. Він підкреслив, що пілоти підтвердили, те що об’єкт був безпілотним, перш ніж його збити.

  Офіційний представник США заявив, що “не було жодних підтверджених ознак військової загрози” для людей на землі з боку об’єкта. Офіційні особи заявили, що не можуть підтвердити, чи на об’єкті було якесь обладнання для спостереження чи ні.

  “Повітряна куля” затонула над Північним Льодовитим океаном неподалік північно-східного кордону Аляски та Канади. Об’єкт пролетів над землею Аляски, після чого його збив винищувач.

  Інцидент стався менш ніж через тиждень після того, як американський винищувач збив китайську повітряну кулю-шпигуна над Атлантикою. Після цього градус відносин між Вашингтоном і Пекіном значно понизився.

НАГАДУЄМО:

Російські дві крилаті ракети увійшли в повітряний простір НАТО