Пресслужба “Львівського бронетанкового заводу”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, повідомляє, що відомство представило військовим оновлений броньований тягач середній БТС-4 з покращеними тактико-технічними характеристиками.

 

 

“Під час модернізації і комплектації цієї машини для Збройних Сил України ми максимально врахували їхні побажання. На сьогоднішній день модернізований БТС-4 успішно пройшов типові випробування і відправлений у війська. Хочу зазначити, що ми провели переддоговірну роботу з Міноборони на відновлення партії броньованих тягачів БТС-4 наступного року, виробничі потужності підприємства вже підготовлені” – повідомив керівник “Львівського бронетанкового” Віктор Андрощук.

 

Читайте також:

 

Засоби захисту: кулезахисні шоломи нового покоління

 

 

Серед змін – нова кранова установка з гідравлічним приводом. Її наявність дає БТС-4 можливість піднімати вантажі до 12 тонн. Також у комплектацію включили електрозвалювальне обладнання, яке живиться від генератора бронемашини та дозволяє проводити відповідні роботи у польових умовах.

 

Читайте також:

 

Вчені навчилися запускати дрони з субмарин

 

Також технічні спеціалісти наділили тягач сучасним бульдозерним обладнанням і додатковими паливними баками. На заводі тягачу встановили двигун потужністю 580 к/с, що надає можливість 38-тонній машині розвивати максимальну швидкість руху не менше 40 км/год.

 

Нагадаємо:

 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial