Військові Британії та України домовилися, як розбудовуватимуть український флот

Під час робочої зустрічі заступник Міністра оборони України Ігор Халімон та Олександр Миронюк та представники посольства Великої Британії в Україні на чолі з аташе з питань оборони, комодором Королівських ВМС Тімом Вудсом, обговорили питання співпраці в сфері оборони.

 

На сайті Міністерства оборони України повідомляють, що основною темою розмови стало обговорення питань розвитку спроможностей українських ВМС. Серед іншого представники України і Великобританії обговорили придбання різних видів озброєння для потреб ВМС ЗС України в рамках реалізації кредитних коштів від британського Уряду.

 

“В ході розмови, заступник Міністра оборони Олександр Миронюк акцентував  увагу на питаннях реалізації проєкту зі створення ракетних катерів та оснащення їх найсучаснішими системами озброєння та автоматизації відповідно до найкращих практик держав-членів НАТО” – заявили у відомстві.

 

За результатами зустрічі, контр-адмірал Олексій Неїжпапа подякував Міністерству оборони та британським колегам за конструктивну роботу та наголосив, що ВМС ЗС України готові активно працювати для реалізації зазначених проєктів.

 

Нагадаємо: