Війська РФ не досягли значних успіхів у наступі та не знищили ще жодної РСЗВ HIMARS

  Аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) заявили, що останні кілька тижнів війська РФ не досягли значних успіхів у напрямку Слов’янська, і продовжують демонструвати сповільнення наступу в локальних боях за невеликі і відносно малонаселені пункти по всій Донецькій області. Зокрема, рашисти не змогли взяти Сіверськ та розпочати прямі атаки на Бахмут. Також вони зменшили зусилля по наступу на Слов’янськ.

 

  “Відновлення активного наступу окупантів після короткої оперативної паузи ще не призвело до значного поступу вперед, хоча можливо, що відновлення сил може принести обмежені успіхи найближчими днями. Російські війська зараз важко пересуваються відносно малонаселеною і відкритою місцевістю”, – підкреслили в ISW.

 

  “На сьогоднішній день ці системи (HIMARS – ред.) не знищені росіянами, і я стукаю по дереву щоразу, коли говорю щось подібне. І вони (українці – ред.) дуже ефективно використовують їх”, – сказав голова Об’єднаного комітету начальників штабів США. генерал Марк Міллі, якого цитує Пентагон. Він також похвалив роботу українських артилеристів: “Чудові артилеристи, як назвали б їх англійці. І вони дуже, дуже ефективні”.

  

    За словами Міллі, проблема, скоріше за все, може полягати у нестачі боєприпасів для HIMARS через швидку їх витрату.

 

http://nova.net.ua/v-suchasnii-viini-peremahaiut-tekhnolohii-zsu-maiut-potrebu-v-bpla/