Блогера Іллю Варламова і акціоніста, видавця «Медіазони» Петра Верзилова затримали під час поїздки до Південного Судану. Про це Варламов повідомив в своєму Telegram-каналі, інформацію він підтвердив РБК.

 

Редактори блогу Варламова уточнюють, що разом з ним і Верзіловим затримали також дружину блогера, директора Європейської гімназії Івана Боганцева і підприємця Вадима Гінзбурга. Всі вони подорожували як туристи.

 

Мандрівники перебували в аеропорту міста Капоета. Група збиралася вилетіти звідти до столиці Південного Судану. Варламов підкреслив, що в аеропорт приїхали військові, які почали обшук багажу росіян.

 

«Ми приїхали в аеропорт, щоб полетіти до Джуби [столиця Південного Судану], і тут приїхали якісь військові або чекісти місцеві. Вони почали обшукувати багаж і побачили пульт від дрона, який у мене забрали в аеропорту міста Ентеббе в Уганді. І вони чомусь вирішили, що ми запускали дрони. Слово за слово, вони сказали, що нас затримують, зняли з літака. Ми знаходимося в якомусь відділенні незрозумілому» – розповів Варламов

 

. Варламов також повідомив, що військові зняли всю компанію з літака, і зараз мандрівники знаходяться в «незрозумілому відділенні». За словами блогера, військовослужбовці спробували забрати їх телефони. Через деякий час Ілля Варламов додав, що всім мандрівникам оголосили, що вони заарештовані.

 

Нагадаємо:

 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial