Відкриття Ігор Нескорених знову вирішили перенести

У травні 2020 міжнародні змагання мали відбутися у Гаазі, проте у зв’язку карантинними обмеженнями, викликаними COVID-19, вони були перенесені на 2021 рік. 02 лютого 2021 року Фонд Ігор Нескорених і Організаційний комітет Ігор Нескорених в Гаазі після консультацій з націями – учасницями, зацікавленими сторонами та партнерами міжнародного турніру оголосив про рішення перенести Ігри Нескорених на 2022 рік у зв’язку з карантинними обмеженнями. Точну дату заходу, який мав проходити у травні-червні 2021 року, оголосять незабаром, інформує mva.gov.ua

 

У міністерстві у справах ветеранів відбулось засідання українського оргкомітету Ігор Нескорених з підготовки збірної України, на якому було ухвалено низку рішень щодо продовження роботи над проектом та розвитку спортивної реабілітації ветеранів в Україні.

 

На думку міністерки Юлії Лапутіної, реалізовуючи послідовну політику підтримки ветеранів, держава має організувати сучасний, ефективний менеджмент  у сфері  адаптації ветеранів до  мирного життя, невід’ємною складовою якої  є участь  у фізкультурних та спортивних заходах.

 

Нагадуємо, що Ігри Нескорених (eng. Invictus Games), засновані герцогом Сассекським в 2014 році. Це міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.

 

Мета проєкту «Ігри Нескорених в Україні» — створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації та соціальної інтеграції. Команда проекту сприяє розвитку та популяризації спорту як дієвої реабілітації серед поранених бійців, а також спонукає суспільство й державу створювати для цього необхідні умови.

 

Україна долучилась до Ігор Нескорених у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, Канада, у 2018 році — в австралійському Сіднеї.

 

За час існування в Україні проєкт розширив спортивні дисципліни, доступні для ветеранів, сприяв запуску державної системи спортивної реабілітації поранених військовослужбовців та ветеранів, змінив життя сотень ветеранів та їхніх родин, а також мобілізував суспільство на підтримку українських бійців на шляху до повернення до мирного життя після війни.

 

Відбір та підготовку збірної України 2020 року здійснює Міністерство ветеранів України спільно з БФ «Повернись живим» та Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки міжурядової робочої групи.

 

Слідкуйте за перебігом відбору в збірну України на офіційних сторінках команди в соціальних мережах:

facebook.com/InvictusGamesTeamUkraine/

youtube.com/channel/UCbutl1h6tYLbUMkUYdW5Elg

.