На минулому тижні під головуванням міністра у справах ветеранів Юлії Лапутіної  відбулося друге засідання новоствореної колегії Мінветеранів. Участь взяли вище керівництво та директори структурних підрозділів відомства, інформує mva.gov.ua

 

  Юлія Лапутіна, розповіла, що  завданням колегії є напрацьовувати, формувати та удосконалювати  ветеранську політику. Це – дієвий інструмент  управління, який дає можливість  регулярно проводити аналіз  реалізації пріоритетів міністерства та обговорення стратегічних планів.

 

  Пані міністрка вкотре наголосила усім  представникам Колегії на важливості виконавської дисципліни.

 

  «Ветерани чекають від нас ефективної роботи, швидких і продуктивних рішень. А це потребує злагодженої, системної роботи. Щодня ми  реалізовуємо політику від якої залежать долі ветеранів і їх родин. Це відповідальна місія», – зазначила Юлія Лапутіна.

 

  Окремо міністрка у справах ветеранів звернула увагу присутніх на важливість вивчення кращих практик  реалізації ветеранської політики в регіонах та масштабування на всю Україну.

 

  Під час колегії було заслухано звіт щодо результатів роботи  представників Директорату реабілітації, медичного забезпечення та соціальної реадаптації ветеранів щодо забезпечення  санаторно-курортним  лікування та психологічної реабілітації та Директорату соціального захисту щодо виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті), представників Директорату вшанування пам’яті  та формування позитивного образу ветерана щодо залучення ветеранів до національно-патріотичного виховання.

 

  Також заслухано представників  Управління документообігу та звернення громадян щодо роботи зі зверненнями громадян. За І квартал цього року вже надійшло 1013 звернень, а за відповідний період минулого року їх було 971. Серед питань, які підіймали ветерани та члени їх сімей у зверненнях – встановлення статусу УБД, житлові питання, медичне забезпечення, забезпечення дотримання законності, реалізації прав і свобод громадян.

 

  Варто відзначити про  значне збільшення звернень від захисників та членів їх родин до новоствореної «ветеранської гарячої лінії» (15-45, далі обрати «9») та до чат-ботів, через які також можна зареєструвати у Мінветеранів офіційне звернення.  

 

  Також під час колегії було заслухано представників  Директорату стратегічного планування, європейської інтеграції та забезпечення взаємодії з органами державної влади та співпраці з міжнародними партнерами щодо  реалізації ряду програм реінтеграції ветерана у мирне життя.

 

  Підсумовуючи засідання, міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна наголосила, що ветеранська політика  сьогодні є  пріоритетом  державної політики України. Про це свідчить активна підтримка найвищими органами влади ряду нормативно-правових рішень, спрямованих на покращення ветеранської політики в Україні.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial