Від Уряду учасники АТО всієї країни вимагають розблокувати видачу землі

иа

Громадські організації ветеранів АТО вимагають вже на завтрашньому засіданні Уряду внести зміни до постанови № 413 і розблокувати безоплатну видачу землі учасникам бойових дій. У разі, якщо завтра уряд не розгляне цих змін, АТОшники обіцяють провести Всеукраїнську акцію на підтримку своїх вимог.

Круглий стіл став завершенням сьогоднішньої попереджувальної акції ветеранів АТО з пікетування Уряду та відповідних міністерств, під час яких учасники намагались звернути увагу урядовців на необхідність розблокувати видачу землі учасникам АТО, яка вже майже вісім місяців фактично заблокована.

Практично одразу з моменту введення в дію постанови № 413, громадські об’єднання учасників АТО почали дії, спрямовані на внесення змін до неї, акцентуючи на тому, що підзаконний акт — постанова, не може перекреслювати права громадян, закріплені в законах і Конституції. У вересні минулого року громадські об’єднання учасників АТО прийняли Колективне звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою скасувати Постанову № 413 як таку, що  порушує Конституцію України, Земельний кодекс, інші законодавчі акти України.

86 громадських організацій ветеранів АТО прийняли рішення провести 10 січня 2018 року попереджувальну акцію під Кабміном з вимогою, щоб всі ті зміни, які були напрацьовані, були винесені і розглянуті вже наступного дня на засіданні Уряду 11 січня. Анонсована акція відбулась сьогодні під стінами Кабінету міністрів та Міністерства аграрної політики і продовольства.— Якщо наші вимоги будуть не почуті…

  • Якщо реакції не буде, ми звернемось до наших побратимів по всій Україні і акції будуть більш потужними. Не виключено, що хтось умисне створює соціальне напруження в країні, використовуючи саме ту соціальну групу, до якої зараз прикуто найбільше уваги.Ми, наші побратими, захищаємо Україну зі зброєю в руках і звичайно ці питання не поліпшують бойовий дух, а навпаки. Тому ми все ж таки розраховуємо, що наші можновладці звернуть увагу на наші проблеми і стануть тут разом з нами і допоможуть нам вирішити це питання- зазначив заступник голови ХОГО “Спілка ветеранів АТО” Юрій Корсунов.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *