Наприкінці серпня президент Володимир Зеленський підписав рішення РНБО про заходи щодо кібероборони України, серед яких передбачається створення в країні кібервійськ. Вчора Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов провів нараду щодо створення кібервійськ України. Обговорювалися кілька питань, у тому числі завдання, які має виконувати новий вид військ, їх комплектування та забезпечення. Про це повідомляє пресслужба РНБО.

 

  У нараді взяли голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Юрій Щегол, гендиректор директорату трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони Міноборони Сергій Максимов та його заступник Сергій Галушко, заступник голови офісу президента Роман Машовець та співробітники апарату РНБО.

 

  Під час наради відбувся обмін думками про обсяг матеріально-технічного забезпечення та фінансування кібервійськ, які необхідні для їх створення та функціонування. Також порушувалися питання комплектування нового виду військ особовим складом, їх основні завдання та ряд інших питань.

 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial