Вгадай країну: за покладання квітів до пам’ятника Шевченка записали в терористи

  Жителька Алушти Єлизавета Павленко та уродженець Кривого Рогу Владислав Єсипенко, які були присутні на акції до дня народження Тараса Шевченка, що відбулася в Сімферополі 09 березня 2021 року, перестали виходити на зв’язок увечері 10 березня.

 

  Як стало відомо «Крим.Реалії», Павленко і Єсипенко затримали співробітники ФСБ РФ в масках вдень 10 березня на Ангарському перевалі.

 

  Єлизавету Павленко відвезли додому, де був проведений обшук, який тривав понад вісім годин. У неї вилучили техніку та особисті речі. Станом на ранок 12 березня 2021 року, вона перебуває вдома.

 

  Владислава Єсипенко відвезли в невідомому напрямку. На ранок 12 березня було відомо, що він знаходився в ІТТ Сімферополя.

 

  Як повідомила «Крим.Реалії» дружина Владислава Єсипенко Катерина, її чоловіку інкримінують ч.1. ст.223-1 Кримінального кодексу РФії (Незаконні виготовлення, переробка або ремонт вогнепальної зброї, його основних частин, за винятком вогнепальної зброї обмеженого ураження, а так само незаконне виготовлення боєприпасів). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років. Йому було обрано запобіжний захід у вигляді арешту до 11 травня. Цю інформацію дружині повідомив адвокат Еміль Курбедінов. Офіційної інформації на сайтах російських силових структур у даній справі поки що не було. Адвокату Курбедінову не вдалося особисто побачитися з Владиславом Єсипенко.

 

Нагадуємо: