Ветерани війни майструють евакуаційні мотоцикли для побратимів на фронті

  Шестеро ветеранів, які повернулися з війни, започаткували проєкт із переобладнання старих мотоциклів на евакуаційні, інформує ДТЕК Бурштинської ТЕС у facebook. Такі байки мають транспортувати поранених, доставляти боєприпаси і продукти на найскладніші ділянки фронту.

  «Коли ми їздили на бій Усика у Саудівську Аравію, познайомилися з колегою з ДТЕК Київські електромережі, який розповів, що зараз у 54 бригади є запит на такі мотоцикли, які б могли вивозити поранених з поля бою, підвозити боєприпаси та їжу в ті місця, де на авто важко заїхати. Ми вирішили, що можемо і маємо з цим допомогти. Мотоцикли, які ми готуємо, легенькі і компактні, не будуть грузнути в болоті, а в разі чогось його можна навіть руками витягнути та поїхати далі», – говорить Володимир, енергетик та ветеран війни з ДТЕК Бурштинської ТЕС.

  Після важких робочих змін на ТЕС ветерани війни стають до роботи «в другу зміну». Ветерани-волонтери власноруч зварили коробки, які встановили замість штатних колясок в 2 старенькі мотоцикли марки МТ, пофарбували в темний колір та зараз перевіряють технічний бік транспортних засобів.

  «Добре, що люди долучаються до такої справи. Самі дзвонять, пропонують свої старенькі мотоцикли, які вже давно стоять в гаражах та припадають пилом. Окрім цих двох, маємо ще 4, на які також є замовлення від хлопців. Вкладення мінімальні, а користь суттєва», – додає Степан, один з ветеранів, які залучені в процес виготовлення евакуаційних мотоциклів.

  Якщо у вас чи ваших знайомих є можливість допомогти хлопцям у цій добрій справі – долучайтеся, пишіть у приватні повідомлення:

https://www.facebook.com/dtekbutes/posts/pfbid0RDpM1iU2kLZdRm56U7EG539V6pa2sWy1AUUMsTGj9UMSdXBPF1Sk88tnvg6VsVbBl

 

НАГАДУЄМО: