Всього за рік із покинутої пилорами в Помічній, що на Кіровоградщині, з’явився спортивний клуб. Ініціатор – голова ветеранського громадського об’єднання «Незламні духом» Олесій Семченко.

Директор обласного ресурсного центру допомоги учасникам АТО Віктор Колінько розповідає, що ця будівля стояла тут багато десятиліть без діла, але отримати її під ремонт вдалося не одразу.

– Після тривалих роздумів міськрада не тільки віддала нам це приміщення, а й надала 100 тисяч гривень на ремонтні роботи. Крім того, допоміг і місцевий підприємець, – говорить Віктор Колінько. – Всього за рік бійці власноруч відновили будівлю – замінили дах, поставили вікна, зробили підлогу, поштукатурили стіни, зсередини оздобили дерев‘яною вагонкою.Залишилося тільки підключити опалення і завезти спортінвентар.

За попередньою домовленістю з міським головою залу передадуть на баланс міста. Після завершення  всіх робіт тут планують відкрити дві секції – східних єдиноборств, яку викладатиме ветеран Микола Лаврусенко, і карате-до, яке вестиме суддя української федерації Франциско Кабрера Парес.

– Гадаємо, що займатимуться тут не тільки діти, а й дружини ветеранів. Для них плануємо відкрити фітнес та аеробіку, – продовжує Віктор Колінько. – Тобто клуб матиме не лише спортивний, а й оздоровчий напрямок. Усі заняття будуть безкоштовні.

Далі в планах ветеранів взяти ще одне приміщення по сусідству і зробити там цех із виготовлення тротуарної плитки. Так вдасться працевлаштувати ще сімох ветеранів війни, які нині безробітні.

Варто зазначити, ініціативу зі спортклубами для дітей бійці втілюють уже не вперше. Ще в п’яти районах області учасники бойових дій відкрили для дітей подібні спортивні заклади.

 

Please follow and like us:

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Водій відмовив у безкоштовному перевезенні учаснику бойових дій
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами