Ветеранів АТО вчать бути підприємцями

thumb

В аудиторії Київської школи економіки за партами, хто з зошитами, хто з ноутбуками, сидять дорослі люди, між рядами походжає лектор. На стенді намальовані графіки, викладач щось пояснює, призводить прості приклади, жартує, учні сміються у відповідь. Все виглядає так, ніби це звичайна пара в університеті, а студенти – люди, які прийшли отримати другу вищу освіту. Здається, що в їх життєвому багажі цікава робота, сім’я, подорожі – що завгодно, але точно не війна.

“Ці хлопці наповнені позитивом і вдячністю за отримання знань. Ви б бачили, як у них горять очі! При цьому у кожного своя історія з війни: один хлопець горів у танку, у нього обпалено обличчя, у дівчини немає пальців на руці”, – говорить професор Київської школи економіки Сергій Гвоздьов.

Програма складається з декількох блоків: маркетинг і бізнес-модель, управління персоналом, фінанси, продажу та, власне, підготовка презентації. Крім викладачів Київської школи економіки на заняття приходять гостьові спікери – підприємці та юристи, які можуть відповісти на питання, що цікавлять студентів питання. Зараз програму закінчує перша група, після цього школа оголосить ще два набори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *