Ветеранам АТО виділили землю на болоті (ВІДЕО)

 

Представники “Харківської обласної спілки ветеранів АТО” вирішили завітати у гості до «атовців», які півроку тому стали щасливими власниками земельних ділянок під забудову. Сподівалися потрапити «на входини», а виявилось, що  земля, якою так щедро наділили харківські чиновники понад дві сотні ветеранів, це звичайнісіньке… болото.

 

 

“Болото, очерет та вода – це все, що дісталося захисникам України!”,– заявив співзасновник “Спілки” Юрій Корсунов, проінспектувавши ділянки видані місцевою владою на Північній Салтівці. Проте виявилося, що проблема набагато глибша, ніж здається на перший погляд.

 

Читайте також:

 

ЗЕМЛЯ ДЛЯ АТОВЦІВ: НОВИЙ ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ.

 

 

За даними організації, “атовці”, яким віддали ці ділянки, навіть не знаходилися в офіційній черзі, в яку 5 років записувалися усі бажаючі отримати землю ветерани. Представники “Спілки” пояснюють: на запит до міськради, чиновники відповіли, що для того аби отримати землю достатньо “просто клопотання”. 

 

У таких умовах виглядає дивним те, що протягом п’яти останніх років Департамент житлобудування Міської ради Харкова змушував атовців ставати у офіційну чергу та приносити довідки. Виявилося, що жодної потреби у цьому немає: прийшов, написав заяву і … одразу отримав.


 
“Ми вбачаємо у цьому або недолугість… або і відверту корупційну схему!”,– говорить голова організації Віктор Волчелюк.

 

 

Нагадаємо:

 

Земля для атовців у Харкові: “таємні схеми” міської влади (ВІДЕО)