Ветеран війни заснував власну справу з приготування «розумних» бургерів

Едісон, Тесла, Джобс, Кюрі – це не тільки прізвища видатних науковців, але і назви комбо-меню від «Burger Makers» – столичного підприємства, яке готує на доставляє справжні американські бургери.

 

Автор бренду – ветеран російсько-української війни Ярослав Гаврилюк стверджує, що їхні бургери настільки смачні, що змінять ваше ставлення до їжі.

 

«Науковці вразили світ своїми винаходами, «Burger Makers» прагне стати таким же незабутнім відкриттям для своїх клієнтів, – розповідає захисник. – Ми пропонуємо справжню якість, також у приготуванні своїх страв ніколи не відмовляємося від новаторських ідей. Наш шеф-кухар – ще той любитель експериментів. На щастя, допоки всі вони були вдалими, про що свідчать вдячні відгуки любителів бургерів».

 

До речі, до бізнесу з доставки їжі Ярослав Гаврилюк йшов досить довго. За освітою чоловік – інженер-еколог, але працював у сфері металообробки, менеджером з продажу морозива та, за його словами, змінив ще багато різних фахів.

 

Окрема тема – участь у війні на Донбасі. Спочатку Ярослав Гаврилюк ніс службу у 51-й окремій механізованій бригаді. Саме це військове з’єднання 22 травня 2014 року зазнало нападу бойовиків угруповання «ДНР» поблизу міста Волноваха на Донеччині. Тоді загинуло 18 бійців, ще близько 30 отримали поранення. Ці втрати стали найбільшими на той час втратами ЗСУ від початку АТО на взагалі за історію української армії.

 

Згодом 51-ту бригаду розформували, а за місцем її дислокації створили нову – 14-ту окрему механізовану бригаду, де Ярослав і продовжив свою службу, повернувшись додому у 2015 році.

 

«Всі чоловіки моєї родини були на східному фронті. Воював батько і брат, який, на жаль, через поранення залишився без ноги. Нашій мамі довелося багато пережити. Але я не шкодую про цей досвід. Війна навчила мене ніколи не опускати руки, не припиняти боротьбу, допоки все не буде так, як ти собі запланував», – говорить Ярослав Гаврилюк.

 

І додає, що саме ця наполегливість допомагає йому сьогодні у житті. Адже там, де всі бачили труднощі, він побачив нові перспективи.

 

«У той час, коли більшість нарікали на карантинні обмеження, я вирішив зробити сервіс з доставки їжі, – ділиться ветеран. – Сказав собі: «Зараз – найкращий момент, коли це може «вистрелити». Бари та ресторани закриті, тож зволікати не варто». На щастя, за три місяці, які існує «Burger Makers», я жодного разу не пошкодував про те, що вклав гроші у цю ідею. Найближчим часом плануємо ще й пригощати киян та гостей столиці смачною кавою. Тож, ласкаво прошу! Тим більше, що у нас на час локдауну діє акція – замовляєш один бургер і другий чекає тебе у якості подарунка».

 

Олена Шаріпова, “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”

Фото для матеріалу взяті з особистої фейсбук-сторінки Ярослава Гаврилюка та сайту «Burger Makers».

 

Нагадуємо: