Редакція «НОВА – новини ветеранів» започаткувала рубрику під назвою «Патріоти до влади». У наступних матеріалах ми розкажемо про ветеранів, які прийняли рішення припинити нарікати на можновладців, а вирішили взяти відповідальність за своє майбутнє у власні руки.

 

 Місцеві вибори – прекрасний шанс довести, що учасники бойових дій не лише здатні стати на захист України зі зброєю, але і можуть бути тією силою, яка змінить життя громад на краще. Нехай ці люди здебільшого не мають потрібного досвіду, але їхні життєві історії доводять, що патріотизм – це не просто красиве гасло, яким так люблять спекулювати політики.

 

 Герой нашої першої розповіді – учасник бойовий дій, громадський діяч з Ужгорода Микола Марчишак. Захисник відчув, що ветеранам  прийшов час об’єднатися та почати активно діяти. Так з’явилася команда під назвою «Альтернатива», яка наразі стрімко набирає популярності. Члени цієї сили об’єдналися за принципом: «Ужгородці, патріоти, ветерани».

 

Команда «Альтернативи»

 Особливість «Альтернативи» полягає в тому, що фінансується вона виключно за рахунок добровільних внесків прихильників та членів новоствореної політичної сили. Тобто, за нею не стоять жодні олігархи, бізнес-структури чи криміналітет. Це дозволяє ветеранам бути незалежними під час прийняття рішень.

 

«Головне завдання нашої сили – зупинити засилля брехні та корупції, які настільки міцно облаштувалися у всіх владних кабінетах, що вже є одними з головних ознак політиків будь-якого рівня. «Якщо ти депутат, то ти не виконуєш обіцянки та береш хабарі!» – ми йдемо для того, щоб змінити цей стереотип. Може здатися  дивним, але в Ужгороді дуже багато прихильників різноманітних проросійських сил як, наприклад, «Опозиційна платформа – За життя». Люди старшого покоління схильні до ностальгії за минулим, за СРСР. Це й не дивно, адже більшість з них зараз поставлені на межу виживання. Ми хочемо достукатися до свідомості людей, показати, що патріотично налаштовані люди, учасники бойових дій не підведуть і виправдають довіру», – розповідає Микола Марчишак, який є першим номером у списку кандидатів в депутати до Ужгородської міської ради.

 

 Загалом «Альтернатива» на виборах 25 жовтня висунула своїх кандидатів у депутати Ужгородської та Свалявської міських рад, а також – кандидата на посаду Ужгородського міського голови. Ним став Петро Марко – полковник запасу, який служив у Збройних Силах протягом 33-х років.

 

Петро Марко

 У 2004 році Петро Марко брав участь у миротворчій місії в Іраку. В 2014 році обіймав посаду заступника командира 51-ої механізованої бригади, а в 2015-му – посаду заступника керівника сектору «С». Нагороджений численними відзнаками Міністерства оборони, зокрема «За військову доблесть». Після звільнення з армії Петро Марко працює старшим викладачем кафедри військової підготовки Ужгородського національного університету.

 

 Микола Маршичак відзначає, що до «Альтернативи» увійшли виключно ветерани, адже тут твердо переконані, що чоловік, який себе поважає та не має фізичних вад чи захворювань, обов’язково має стати на захист своєї Вітчизни. Також компанію учасникам бойових дій склали дружини військових та місцеві волонтерки.

 

 Зокрема, до команди приєднався керівник Закарпатського військово-патріотичного об’єднання «Карпатська Січ», відомий місцевий громадський діяч, учасник російсько-української війни Тарас Деяк.

 

Тарас Деяк

 Також до «Альтернативи» увійшов і Роман Трубін – «кіборг», закарпатець, який прой  шов через справжнє пекло – оборону Донецького аеропорту.

 

 «Якщо не існує гідної альтернативи діючій владі – ми вирішили створити її самі! Ми готові брати відповідальність на себе. І готові власноруч розпочинати день за днем змінювати Ужгород на краще. Ми захищали Україну, Закарпаття, Ужгород в буквальному сенсі зі зброєю в руках на сході, ми зможемо відстояти головні принципи державності і на заході. Як від зовнішніх ворогів-агресорів, так і від внутрішніх – корупціонерів», – наголошує голова політичної сили.

 

Микола Марчишак

Біографічна довідка:

 Микола Марчишак народився у 1991 році,  навчався на юридичному факультеті Ужгородського національного університету за спеціальністю «Правознавство». З квітня 2014 – по квітень 2015 року проходив службу у Збройних силах України у складі 51-ї механізованої Володимир-Волинської бригади. Брав участь у боях за Іловайськ, перебував у полоні. Керівник спілки учасників АТО «Об’єднані війною», представник від Закарпатської області в раді ветеранів України при Міністерстві у справах ветеранів, активний громадський діяч.

 

Олена Шаріпова, НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС

 

Читайте:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial