В зв’язку зі зміною керівництва області наш побратим Юрій Корсунов публічно заявив про завершення своєї діяльності на посаді радники голови ХОДА.

На цій посаді він працював с грудня 2018 року.

За час діяльності, спільно зі своїми побратимами та однодумцями йому вдалося реалізувати низку важливих соціальних програм.

А саме, вдосконалити та поновити ще на три роки реалізацію програми “Доступне житло” або «40/60».

Завдяки цій програмі тільки в цьому році п’ятдесят вісім учасників АТО/ООС отримають житло в новобудовах.

Спільно з Університетським консорціумом провів конкурс на кращий проект пам’ятника Захисникам України в Вовчанському, Краснокутському районах області та в місті Чугуїв. Активну участь в цьому проекті прийняли майже сто студентів та викладачів трьох профільних вищих навчальних закладів міста Харкова. Було обрано проекти які найближчим часом будуть втілені в життя.

Активно брав участь в організації низки публічних заходів спрямованих на захист соціальних прав учасників АТО/ООС, і мешканців міста, а саме отримання землі в місті Харкові.

Недопущення підвищення тарифів на проїзд в комунальному транспорті та акцій спрямованих проти сепаратистких проявив в нашому місті. В цих заходах взяли участь понад п’ять тисяч бажаючих.

Провів спільно з представниками різних ветеранських організацій понад двадцять виїздів в райони області для допомоги учасникам бойових дій в розв’язанні їх соціальних питань.

Допомагав в організації низки спортивних змагань в яких взяли участь понад двісті молодих спортсменів та учасників АТО/ООС.

Був ініціатором та втілив в життя програму соціальної адаптації учасників АТО/ООС “Патріоти до влади”. Вісімдесят захисників України пройшли двох місячний навчальний курс і отримали сертифікат про закінченнями що в подальшому допоможе їм швидше адаптуватися до мирного життя.

Брав активну участь в мобілізаційній роботі , спрямованій на підвищення обороноздатності України.

Був організатором та одним з активних учасників процесу проектування та встановлення першого в нашому місті Монументу на честь Захисників України, якій урочисто відкрили 14 жовтня 2019 року.


Він став символом переможного бойового духу Українського війська.
Шаною загиблим Героям та вдячністю живим Захисникам Батьківщини.

Вся його діяльність була спрямована на захист прав та гарантій захисників України, та поширення позитивного образа учасника АТО/ООС. Залучення більшої кількості досвідчених учасників бойових дій до роботи в органах влади та місцевого самоврядування, бо вважав, що ті хто захищають Україну мають першочергове право і завдання нею керувати.

Від імені його друзів та однодумців, а також всіх небайдужих жителів міста висловлюймо йому слова щирої вдячності за його сумлінну працю.

Також висловлюємо побажання могутнього здоров’я, великих успіхів в його громадський діяльності, та благополуччя.

СЛАВА УКРАЇНІ. ГЕРОЯМ СЛАВА!

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Боротьба з псевдопатріотами та проросійськими рекетирами
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial