В учасника подій під АП Влада Сорда поліція вилучила орден (ВІДЕО)

Працівники Національної поліції склали адміністративний протокол та вилучили орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня у фігуранта подій біля Офісу Президента. Правоохоронці повідомляють, що ними була проведена перевірка, під час якої вони отримали інформацію про те, що вказаний громадянин державними нагородами не нагороджувався.  

 

 Мова скоріш за все іде про Влада Сорда (спр. ім.  Владислав Стафійчук) який підозрюється у нанесенні пошкоджень на дверях державної установи. Учасник АТО раніше хизувався орденом під час масових патріотичних заходів. 

 

Інформацію про те, що ветеран носить орден  Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нещодавно з’явилася в ефірі телеканалу 1+1 під час однієї з телевізійних програм. Під час прямого ефіру Влад Сорд заявляв, що у 2014 році його було нагороджено  орденом  Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, однак відповідні документи про нагородження він не зміг показати, заявивши, що він нібито їх загубив. 

 

У результаті на уродженця Вінниччини складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 186-1 (незаконні дії щодо державних нагород) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали адміністративної справи та вилучений орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня будуть направлені до суду для прийняття законного рішення.

 

 

Нагадуємо: