В штабі Навального Крим вважають російським

  В останні роки існування СРСР на Заході підмітили одну яскраву особливість «радянських демократів» – коли порушувалося питання надання незалежності Прибалтійським країнам, всі так звані «радянські демократи» одразу починали говорити «мовою шовіністів».

 

  З того часу минуло більше 30 років. Розвалився Радянський Союз, але «хворобу раняських демократів» успадкували російські «демократи». Сьогодні країни західних демократій намагаються допомогти «опозиціонеру» Навальному у боротьбі з «режимом Путіна». Сам Навальний і його прихильники позиціонують себе як «демократи». Але от яка прикрість: «демократизм російських демократів» чомусь закінчується там, де постає питання: «А чий Крим?»

 

  Так сталося і вчора. Керівник мережі регіональних штабів російського опозиціонера Олексія Навального Леонід Волков розмістив на сайті “Свободу Навальному” карту РФії, де окупований Крим позначенив як частину Росії.

 

  Рефат Чубаров звернувся до нього з проханням «усунути прикру невідповідність», але отримав відмову. Враженнями від розмови з «російським демократом» пан Чубаров поділився на своїй сторінці в Facebook:

 

  Схоже, коли замість Путіна до влади в РФ прийде Навальний та його «демократи», в ставленні Росії до України нічого не зміниться.

 

Нагадуємо: