В Російській Федерації застрелився командир танкового полку – ГУР

  Головне Управління розвідки (ГУР) повідомляє, що за наявної у них інформації застрелився командир 13 танкового полку 4 танкової дивізії ЗС Російської Федерації.

 

 Протягом останнього тижня російські загарбники у авральному порядку намагаються відновити втрати танків, бронемашин, автотранспорту за рахунок техніки знятої з тривалого зберігання.

 

  На аеродромі в СМТ Клімове Брянської області, РФії, яка знаходиться за 35 км від кордону України, рашисти розгортають ремонтно-відновлювальну базу (РВБ). Перед подібними РВБ поставлено два головних завдання:

1)”поставити в стрій” значну кількість техніки, яка прибуває зі складів тривалого зберігання;

2) спробувати відновити техніку, виведену з ладу на полі бою.

 

  Стан цієї техніки “знятої з консервації” здебільшого вкрай незадовільний і її швидке “відновлення” є майже досить серйозною проблемою. З бойових машин повністю розкрадено оптичні прилади та електроніку з вмістом дорогоцінних металів, відновлення техніки після «розконсервації». 

 

  У 4-тій танковій дивізії РФ під час “авралу” з’ясувалося, що з 10 «розконсервованих» танків лише один знаходиться в більш-менш працездатному стані. Решта – повністю розукомплектовані. Частина танків навіть не мають двигунів. Через це плани з передачі на фронт техніки, знятої зі зберігання фактично зірвано. Ну, а “винний” себе “сам покарав” – на Росії це швидко робиться.