В Одеській області підняли 2 прапора на підтримку полонених українських моряків

????????????????????????????????????

В Ізмаїлі на знак підтримки українських моряків, захоплених у полон Росією в районі Керченської протоки, підняли два прапори Військово-морських сил України.

Перший прапор піднявся в середу, 5 грудня, біля адміністративної будівлі Українського Дунайського пароплавства, а другий – сьогодні, 6 грудня, у будівлі міської ради.

Відзначимо, що ініціатором висловлювати підтримку полоненим моряка таким чином в Одеській області стало місто Балта, де ще 27 листопада міський голова Юрій Мазур розпорядився вивісити перед входом в будівлю мерії поряд з прапорами України та міста також прапор Військово-морських сил Збройних сил України.

Мер пояснив своє рішення тим, що в результаті збройного нападу в нейтральних водах Чорного моря, серед полонених виявилися двоє моряків – Василь Сорока та Юрій будз – вихідці з Балти.

Також вчора, 5 грудня, в Ізмаїлі на набережній Дунаю біля діорами пройшла акція «Паперовий кораблик», в якій взяли участь студенти Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства, Ізмаїльського вищого професійного училища ( «дев’ятки») і учні Ізмаїльського військово морського ліцею.

Порядку 50 учасників флешмоба записали відеоролик-звернення до затриманих українським морякам зі словами підтримки і побажанням повертатися швидше додому.

Також в завершенні акції юнаки і дівчата запустили в Дунай десятки паперових корабликів, щоб привернути увагу до захоплення екіпажів українських військових судів в Керченській протоці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *