В.о. мера Тетяна Казакова Миколаїва посварилася з Бондаренком з приводу створення Центру підтримки переселенців і ветеранів АТО

ukraine army

На засіданні депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, гласності та законності посварилися в.о. міського голови Тетяна Казакова та директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Бондаренко. Йшлося про створення Комунального закладу Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб і ветеранів АТО. Тетяна Казакова та Сергій Бондаренко не зійшлися в декількох питаннях.

Як відомо, міська рада став переможцем гранту Світового банку Міністерства з питань тимчасово окупованих територій. Одна з умов цього гранту – створення Центру підтримки внутрішньо переміщених осіб і ветеранів АТО.
Завдання, які ставить центр: підтримка ветеранів АТО і переселенців, допомога з вирішенням проблем, які у них виникають. У ньому буде надаватися юридична, психологічна допомога, соціальна адаптація цих категорій громадян. Це повинен бути в якомусь роді їх другий дім, – резюмував Сергій Бондаренко. У грантовому проекті на ремонт приміщення та обладнання передбачені 98 тис. У.о. Майбутній центр планується розмістити в будинку по вулиці Шури Кобера, 13. В бюджеті міста передбачено 1 млн. 400 тис грн. як співфінансування ремонту цього приміщення. Ініціаторами створення центру виступила Громадська організація “Асоціація ветеранів АТО”.

Центр планує проводити тренінги для ветеранів АТО по перекваліфікації, по відкриттю власного бізнесу, ми плануємо залучати вже діючих ветеранів – бізнесменів, у кого бізнес давно працює. Але потрібно буде зробити відповідний аналіз. Чи будуть вони згодні приїхати просто так .. Ціни будуть не сильно великі для цих ветеранів АТО.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *