В Німеччині випробували ракетний двигун нового типу

Німецька компанія Rocket Factory Augsburg (RFA) провела успішні випробування повномасштабного рідинного ракетного двигуна замкнутої схеми. Тест відбувся в Кіруні, самому північному місті Швеції, і тривав 2 секунди, йдеться в заяві фірми, оприлюдненому в понеділок, 21 червня.

 

Про це передає УНН із посиланням на DW.

 

Замкнута схема означає, що гази, отримані в процесі спалювання палива в газогенераторі, не скидаються через сопло, а надходять в основну камеру згоряння. Це дозволяє уникнути викиду незгорілого палива. Технологія істотно збільшує ефективність ракети-носія, а також знижує вуглецевий слід і витрати на запуск, підкреслили в Аугсбурзі.

 

За оцінкою RFA, ракети з цим двигуном можуть вивести в космос на 30 відсотків більше корисного навантаження при аналогічній вартості пуску.

 

Зазначається, що компанія з Німеччини стала першою в Євросоюзі і дев’ятою в світі, успішно випробувала повномасштабний ракетний двигун замкнутої схеми. Раніше цей етап подолали фірми з України, США, Росії, Індії, Китаю та Японії. Серед іншого, над такими пристроями працюють SpaceX і Blue Origin.

 

Нагадуємо: