Уряд виділив понад 200 млн грн на будівництво сучасного реабілітаційного закладу Бородянка-Центр

  Кабінет Міністрів України виділив Міністерству у справах ветеранів України 200.633.870 гривень на реконструкцію Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління відомства.  Відповідне рішення про виділення коштів із фонду ліквідації наслідків збройної агресії ухвалено на засіданні Уряду, інформує пресслужба Мінветеранів.

  “Бородянка-Центр” є флагманським проєктом Мінветеранів, активне будівництво якого ведеться за підтримки партнерів Міністерства. Він має постати на місці зруйнованого танковим влучанням російських окупантів Центру соціально-психологічної реабілітації населення у селищі міського типу Бородянка (Київська область).

 Цей заклад забезпечуватиме надання комплексних послуг із психосоціального відновлення не лише ветеранам війни та їхнім сім’ям, а й постраждалому цивільному населенню. До того ж, відновлення бородянського центру патронує Президент України Володимир Зеленський, який вже віддав на його відбудову сто тисяч доларів – грошову винагороду, яку він отримав разом із Медаллю Свободи, котру вручають в США видатним світовим діячам.

НАГАДУЄМО:

В Монако відбудеться збіговисько членів ОПЗЖ