Українські вертолітники в ДР Конго врятували життя двом військовослужбовцям

Безпекова обстановка у північно-східному та південно-східному районах ДР Конго залишається складною, це пов’язано з новою хвилею нападів бойовиків незаконних збройних формувань на місцеве населення.


Протце повідомляє прес-офіцер 18-го окремого вертольотного загону Юрій Кульпа у Фейсбук. 

27 березня в районі населеного пункту TCHABI, (65 км Пн.-Сх. BENI) внаслідок сутички між військовослужбовцями збройних сил ДР Конго та незаконними збройними формуваннями, два військовослужбовці ДРК отримали вогнепальні поранення.

 

Відповідно до розпорядження командування Місії ООН у ДР Конго були залучені два гелікоптери українського національного контингенту з режиму чергування “STAND-BY”для перевезення медичного персоналу та аеромедичної евакуації поранених.

 

Екіпажі українських вертольотів доставили важко поранених військовослужбовців FARDC у госпіталь Місії ООН, після чого повернулися до місць розташувань.

 

Загалом від початку чергової ротації українські вертолітники виконали 11 екстрених медичних евакуацій з метою порятунку поранених та важкохворих осіб та надання їм невідкладної медичної допомоги.

 

 

 

Нагадуємо: