УПЦ подала нові списки на обмін полоненими з ЛДНР

IMG_4692

Українська православна церква подала нові списки на обмін полоненими з ЛДНР. Про це в четвер, 4 січня, під час зустрічі з матерями і дружинами звільнених наприкінці грудня полонених заявив предстоятель УПЦ митрополит Онуфрій.
«Ми подали нові списки зі своїми пропозиціями. Тепер ці списки будуть розглядатися, будуть переговори. Я думаю, що цей процес буде продовжуватися. списки невеликі, людина 10 на 10 приблизно ми подали. Якщо ми домовимося, то і цей етап не буде останнім, буде ще продовження », – заявив він.
Предстоятель попросив всіх присутніх допомогти в цій справі і надати максимально точну інформацію про тих військових, які продовжують перебувати в полоні.
«Ми не будемо зупинятися, поки всіх не звільнимо», – додав він.
Також предстоятель УПЦ зазначив, що особливо радий тому, що це знаменна подія відбулася напередодні світлого свята Різдва Христова, коли вся родина збирається разом і «радіє священної події пришестя у світ Сина Божого».
Крім того, митрополит Онуфрій висловив особливу подяку патріарху Кирилу, до якого «особисто звертався багато разів за допомогою в цьому питанні». +

«Процес був не простий, проте був зміщений з мертвої точки», – підкреслив предстоятель.
Зустріч зі звільненими полоненими, а також їх дружинами і матерями відбулася в резиденції предстоятеля УПЦ на території Києво-Печерської лаври. Також на зустрічі були присутні родичі воїнів, які все ще залишаються в полоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *