Українські хірурги провели унікальну операцію бійцеві АТО на обличчі після снайперської кулі

38b

Українські хірурги безкоштовно провели реконструкцію обличчя старшині 11-го добровольчого батальйону «Київська Русь» Едуарду Мальований.
Шрами біля лівого ока нагадують про події в Дебальцеве в 2015 році. Тоді одинадцятий добровольчий батальйон «Київська Русь» потрапив в засідку. Куля потрапила і в старшину Едуарда Мальованого.

«Я просто подивився. Повернув праворуч, чи пішли за мною хлопці – і в мене потрапив снайпер. Просто вийшов поворот з розворотом в протилежну сторону. Тобишь отримав поранення. А далі втрата пам’яті. Тільки пам’ятаю що до зеленці доповз », – розповідає пацієнт Едуард Мальований.

Старшина переніс багато операцій, лікарі дивувалися тому, що з такими травмами люди не живуть. А він вижив, але не вдалося врятувати очей, щока втратила чутливість.
Нове обличчя для Едуарда безкоштовно зробила команда українських хірургів на чолі з Ростиславом Валіхновським.

«Відновлюємо обсяг в районі щоки за допомогою жирової тканини – і далі чекатиме ряд оперативних втручань. Таких як ріносоптопластіка, пластика скулового комплексу, видалення фіброми скроневої області і підтяжка обличчя », – пояснює хірург Ростислав Валіхновський.

У Едуарда попереду ще три операції. Потім його доставлять на реабілітацію. І через кілька тижнів, коли знімуть шви, він зможе побачити нового себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *