Україну намагаються звинуватити у підриві Північних потоків

  Україна не має відношення до казусу в Балтійському морі та не має інформації про “проукраїнські групи з підриву”. Про це заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк, коментуючи інформацію, яка з’явилась у The New York Times про те, що “за вибухами “Північних потоків” стоїть проукраїнське угруповання”.

  “Хоча я люблю колекціонувати цікаві конспірологічні теорії про український уряд… Що трапилося з “Північними потоками”? “Вони затонули”, як говорять у самій Росії…”, – написав Подоляк у Twitter.

The New York Times повідомило, посилаючись на якісь розвідувальні дані заявило, що напад на газопровід “Північний потік” минулого року здійснило якесь “проукраїнське угруповання”.

  Одразу після вересневих вибухів на газогонах Польща та Україна одночасно звинуватили росію у закладанні вибухівки і здійснення підриву.

  У свою чергу росія звинуватила у проведенні спецоперації Великобританію.

  Минулого місяця журналіст-розслідувач Сеймур Херш опублікував на інформаційній платформі Substack статтю, в якій дійшов висновку, що це Сполучені Штати провели операцію за вказівкою Байдена. У своєму виступі Херш послався на висловлену перед вторгненням президентську загрозу покласти край “Північному потоку-2” та аналогічні заяви інших високопосадовців США.

  За кілька днів після вибуху Данія, Швеція та Німеччина розпочали власне розслідування. Схоже, слідчі дії зайшли у глухий кут, раз черга дійшла й до “українського сліду”.

НАГАДУЄМО:

росія все ще існує, але її населення вимирає