Українці виявилися не такими тупими, як їх уявляли собі російські пропагандисти

  Як повідомляє Центр протидії дезінформації, ФСБ РФії у своїх документах визнала, що російська пропаганда недостатньо впливає на населення, і Росія програє інформаційну війну. Для “правильного промивання мозку” спецслужбами рашистів було розроблено спеціальний план. СБУ отримала доступ до пропагандистських методичок російських спецслужб, в яких розписано, як «правильно висвітлювати спецоперацію» в Україні.


  Співробітники 5-го відділу ФСБ визнають у своїх документах, що навіть населення Росії досі не розуміє, чому війна стала єдиним можливим способом «вирішення завдань Росії». У зв’язку з цим російські пропагандисти працюють над пошуком нових аргументів, щоб пояснити обивателям “навіщо війна” та виправдати злочини російських військових в Україні.


  Ще гірша ситуація з українцями окупованих територій України. Вони виявилися зовсім не такими тупими, як їх уявляли собі російські пропагандисти. Зокрема, роспропаганда спочатку  була націлена на використання образу солдатів, які несуть світло (у вигляді нових підручників до шкіл, медичного обладнання тощо), та осіб, які за родом своєї діяльності контактують з великою кількістю людей: викладачі, водії таксі, працівниками сфери обслуговування тощо.

 

  Також розповсюджували відео спільних дій російських та “правильних” українських солдатів проти українських “нацистів і бандерівців”. Були й численні звернення українських та російських ветеранів “усіх війн” із проханням зупинити нацизм в Україні та не допустити його поширення на Росії та в Світі.


  Не спрацювало! Весь Світ зрозумів, що російська армія – це ґвалтівники, мародери та військові злочинці. Зараз, на думку російських спецслужб, щоб змінити ситуацію потрібно створювати більше роликів про «героїв-визволителів», порятунок тварин, возз’єднання розлучених сімей.