Українці оригінально привітала агресора з «Днем Росії»

Сьогодні так званий “День Росії”. 12 червня стало святковою датою з 11 червня 1992 року, за постановою Верховної Ради Російської Федерації як «День прийняття Декларації про державний суверенітет Російської Федерації». 25 вересня того ж року були внесені відповідні зміни до Кодексу законів про працю. 12 червня 1998 року Борис Єльцин у своєму телевізійному зверненні запропонував перейменувати свято в «День Росії». Офіційно ця назва закріпилася після прийняття нового Трудового кодексу в 2002 році.

В День Росії 12 червня 2018 року Україна подала проти Росії позов до суду ООН. Росія звинувачується у державному фінансуванні тероризму і в порушенні прав українців і кримських татар в Криму. Матеріали доказів складаються з 29 томів і містять більше 17 500 сторінок свідчень, документів та інших доказів у справі. Загальна вага складає 90 кг.

Цього року українці теж привітали агресора.

Російським дипломатам надіслала привітання українська структура, яка успішно виявляє ворожу агентуру в Україні.

В Харкові на будинку біля консульства Московії з’явився мурал з символікою контррозвідки (фото Андрія Цаплієнка, фото СБУ).

 

Сьогодні, – майже одночасно, – бігборди з гербом Департаменту контррозвідки виросли поруч з консульствами РФ у Одесі (фото Андрія Цаплієнка) та Львові .

 

Ну, й в Києві на Повітрофлотському, перед посольством Росії тепер височіє орел контррозвідників, який стискає двоголову гадюку. Привітання з прозорим натяком, враховуючи, що російські дипустанови це легальний “дах” для агентури ФСБ та ГРУ в нашій країні.